sulaco

Hledat / Search

Přejdi na obsah

ostatní.../the rest...

Lodě/Ships

Komu se nelíbí ani jedna předešlá varianta, tak je tento koutek přesně pro vás. Existuje totiž možnost, že si svoji loď pojmenujete , jak chcete. Stačí mít boční pláty čisté a Vy sami si tam můžete dopsat, co je libo. Jako třeba Já :o)
If you do not like the previous versions, then you are in the right place. You can customize it with both your own name and paint scheme. To add your own name, print out an unmarked version of the side plate. Then you can add your own text. like I did. :o)

jestliže hledáte font "nápisu SULACO" , tak ten bohužel na světě ještě není. Nevylučuji ale, že ho v dohledné době udělám. Mezitím můžete projí všechny free-fonty co nabízí třeba známá stránka DAFONT.COM . Sulaco nápisu jsou nejvíce podobné fonty Swis 721-EX BT
If you are looking for the Sulaco "font", then I am sorry, to disappoint you. It has not been released yet. (I cannot rule out that I may (or may not) create it someday.) In the meantime you can go through free fonts in the most known font page the DAFONT.COM. The Swiss 721-EX BT is close to the “Sulaco logo“ style.

Pokud se jedná o celkové vzezření lodě, tak v tom vám nepomůžu. Stálo by za to slepit černobílou variantu a poté ji kolorovat airbrushem nebo štětcem a akrylovými barvami. Druhá možnost je přímo v nějakém grafickém programu díly slepovačky přebarvit.
If you want the whole ship camouflage, you can build the black & white version and then color it the way you want, with either with airbrush, paint brush, or graphic software.

Pokud patříte mezi lidi , co mají vlastní " mariňáckou jednotku" a chtěli byste mít vlastní loď , jsem ochoten vám na požádání vyrobit obrázek lodi třídy conestoga s vlastním jménem a kamufláží. Proto , kdo bude mít zájem ať mě napíše (třeba přes webový formulář) nebo na email jan.rukr@seznam.cz a do pole předmět napíše CAMO.
Následující návrhy vám můžou být inspirací...
If you are a fan of a colonial marine corp. and want a picture of your ship with that type of markings and camouflage, please send a copy of the camouflage pattern and name of the ship all necessary details via email or hyperlink.( Write CAMO into subject field)
Below are a few examples.


Menu | Project | Lodě/Ships | F.A.Q. | Download | Odkazy/Links | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku