sulaco

Hledat / Search

Přejdi na obsah

Hlavní přední středová část / Main front body

Download > Project Sulaco 1:430

07.01.2011
Tak se nám prvních čtrnáct dní nachýlilo ke konci, a je zde další netradiční skupina , totiž Skupina č.05. Proč právě ta? Odpověd´ je opět jednoduchá, je to skupina která navazuje na předešlé boční pláty (02)
The first fourteen days are over, and the new unusual Group 05 is ready for you. Why Group no.05? The answer is simple again. :o) This is the group that concurs to side plates (02) released last time.

Skupina 05 je rozdělena podle jednotlivých lodí do tří přehledných grafických ikon, jenž reprezentují jednotlivé PDF dokumenty. Takže pokud chcete lepit například Loď u.s.s.Sulaco3 tak si stáhnete dokumet z ikonky s touto lodí.
Group 05 is divided in to each ship, with the graphic icons represents downloadable PDF documents. So if you want to build U.S.S. Sulaco3 for example, just click on the icon with the picture of this ship to download relevant PDF file….how´s simple.

Skupina dílů 05 není příliš náročná na slepení. Obtížností se řadí k lehčím, tedy 2/5. Tato skupina je složena z pouze několika kostek. Velice doporučuji jednotlivé díly vystužit třeba kartonem (já jej lepím oboustrannou páskou). Celá skupina má 16 dílů a slepovačka se rozprostírá na 6 listech .
Group 05 is not too hard to build. Level of difficulty is 2/5. The group is composited from a few cubes. I would recommend stiffening the walls of the cubes with some sort of cardstock (I´m using double sided tape). The whole group has 16 parts on 6 sheets.

Slepením této skupiny 05 s již vydanými díly byl měl vzniknout tento celek.
Combining of this group 05 and the rest of the released parts will be this unit.

Menu | Project | Lodě/Ships | F.A.Q. | Download | Odkazy/Links | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku