sulaco

Hledat / Search

Přejdi na obsah

Horní railgun / Top railgun

Download > Project Sulaco 1:430

13.05.2011
Po měsíci se opět setkáváme. Tentokráte to bude součást pouze na jednu stránku A4, abyste měli možnost ještě dodělat resty na předešlé skupině 03 antén. Je to horní railgun, neboli automatická strážní věž. - Skupina dílu 10. Může to být zároveň spojovací součást mezi přední částí a středovou částí lodi. To ale nechám na každém z vás.
After month we meet again. I´ve prepared one A4 sheet part group this time. This will give you some extra time to complete the rest of the Antenna array group 03. This small part is nothing else but the Top rail gun or automatic turret, the Group 10. It can be like connection part between frontal and middle unit of Sulaco model, and this decision I leave on each one of you.A již známé rozdělení do PDF souborů:
Well known separation into specific (ship) PDF files.

Skupina 10 je sice nejmenší (myšleno na jeden list), přesto podle mě nejtěžší z celé slepovačky. Je zde spousta malých dílů, oblých rohů a spousta retušování hran a broušení přesahů, proto dávám poprvé plné hodnocení obtížnosti - tedy 5 hvězd. Celá skupina je tedy na jednom listu A4 a obsahuje 32 dílů.
Group 10 is the smallest one in the Sulaco paper model with no doubt, but the hardest to build too. There are lots of small parts, rounded corners, lot´s of correction on the edges and scouring the overlaps in this group. That´s why I´ve decided to give it full row of 5 stars. (Level of difficulty 5/5) Group 10 - the Top rail gun has 32 parts on one sheet.

Skupina 10 spolu se zbytkem lodi, co byla již vydána reprezentuje asi 42% slepovačky.
Group 10 together with the rest of the released parts represent 42% of the whole paper model approx.

Menu | Project | Lodě/Ships | F.A.Q. | Download | Odkazy/Links | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku