sulaco

Hledat / Search

Přejdi na obsah

uss Patna

Lodě/Ships

U.S.S. Patna je další lodí třídy Conestoga objevující se ve Fincherově filmu Veřelec 3 (Alien3 1992). Model lodi je opět Sulaco přestříkané a tentokrát bez loga na pravoboku.
U.S.S. Patna is the next Conestoga class ship that emerged in Fincher´s movie - Alien3 (1992). The movie prop is the Sulaco model again, but without a name or logo on the side plates.

Z příběhu víme jen to, že tato loď přiletěla na planetu
Fiorina 161 poté , co společnost Weiland Yutani odpověděla na nouzové volání. Název lodi "PATNA" je spekulativní a ve filmu se neobjeví, ale mě se líbí. Stejně tak není známá ani barevná paleta, ve které je loď provedena, tak zapracovala moje fantazie a vyvedl jsem jí v bledě modrém provedení a s logem WY na motorové sekci. Za zmínku sto jí také možnost papírový model osvětlit , protože ve filmu tento kolos přistává a má zapnutá poziční světla.
From the story we know that this ship arrived to Fiorina 161 because of answering a distress signal from the Weiland Yutani Company. The ship name PATNA.. is speculative The name of the ship was never mentioned in the movie, but I like it. The color is also not known. The paint scheme and logo were of my design. I made it in light blue with Weiland Yutani logo on the engine section. It is possible to build this model with light, because in the movie the ship is doing landing maneuver with position lights on.

Galerie záběrů z filmu / Movie shots gallery

Podle těch několika záběrů se dá odvodit jakým působem je loď osvětlena pozičními světly.
By these few shots you can see where to position the lights.

U.S.S..Patna je třetím a posledním papírovým modelem ( Sulaco, Sulaco3, Patna) , který bude po částech možno stáhnout , vytisknout a slepit. k Patně si můžete ještě stáhnout Addony (přídavky) v podobě výsadkových lodí a záchranného modulu BD-409 EEV v nové a zničené podobě. Všechny lodě včetně addonů jsou v měřítku 1:430. Tisk je uzpůsoben na formát A4 na šířku. Výsledný slepený model vychází zhruba na nějakých 175cm délky. .Pokud chcete vědět víc o tisku nebo máte k tomuto tématu nějakou otázku, nepjrve navštivte sekci F.A.Q. (nejčastěji pokládané otázky). Jinak jednotlivé díly Lodi hledejte v sekci příhodně nazvané Download.
U.S.S. Patna is the third ship of three ( Sulaco, Sulaco3, Patna) paper-models, which will be available soon. There is an Add-on in the shape of two drop-ships known as Bug Stopper 01 & Smart Ass 02 and an emergency escape vehicle – The BD-409 EEV in new and destroyed. All kits are designed to be printed on A4 format paper. The completed ship will be 175cm in length in this scale and printing settings. If you want to know more about printing or you have another question, first visit F.A.Q. section. You can find all of the models in the " Download" section

Menu | Project | Lodě/Ships | F.A.Q. | Download | Odkazy/Links | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku